Team

Aafke Havinga : Directeur

Aafke Havinga

Directeur

Vanaf augustus 2012 ben ik directeur van deze school. De Bijbel met Christus als middelpunt is elke dag weer mijn houvast. Van Hem heb ik de mooie taak gekregen om leiding te geven aan twee scholen waarvan deze school er één is. Ik wil Christus navolgen en Zijn liefde uitstralen naar de kinderen, ouders en leerkrachten van onze school zodat elke leerling en leerkracht zich kan ontwikkelen met de gaven en talenten die ze gekregen hebben waardoor de Klim-op groeit, bloeit en elke dag een beetje beter wordt.

directie.klimop@vgponn.nl

Kirsten Korf : Leerkracht groep 1/2

Kirsten Korf

Leerkracht groep 1/2

k.korf@vgponn.nl

Rieke Buist-Haaksema : Leerkracht groep 3/4

Rieke Buist-Haaksema

Leerkracht groep 3/4

r.haaksema@vgponn.nl

Esmé Berends-Homan : Leerkracht groep 7/8

Esmé Berends-Homan

Leerkracht groep 7/8

e.berends@vgponn.nl

José Horst : Intern Begeleider

José Horst

Intern Begeleider

Als ib-er coördineer ik het ondersteuningsbeleid binnen de school.
Samen met de leerkrachten heb ik overleg over de uit te zetten lijnen voor elk kind, voor elke groep.
Samen kijken we wat de leerkracht nodig heeft om elk kind tot optimale groei en bloei te brengen.

j.horst@vgponn.nl

Trijnie Ammeraal : Administratief medewerkster

Trijnie Ammeraal

Administratief medewerkster

Als administratief medewerkster geloof ik in onderwijs. Ik probeer met mijn ondersteunende werkzaamheden hieraan bij te dragen.

t.ammeraal@vgponn.nl

Fenny Heidema : Leerkracht groep 7/8

Fenny Heidema

Leerkracht groep 7/8

Ik heb passie voor onderwijs en kinderen met name voor de kinderen in de bovenbouw​.
Saamhorigheid,openheid en veiligheid vind ik heel belangrijk in een klas.
Ik hou van nieuwe ideeën zoals tabletonderwijs, qr-codes en pinterest inzetten in mijn lessen.

f.heidema@vgponn.nl

Leonie Sikkema : Leerkracht groep 5/6

Leonie Sikkema

Leerkracht groep 5/6

Met veel plezier geef ik les aan groep 5/6! Al die lieve kinderen in de klas, zoveel talenten en mooie momenten. Elke dag is weer een fijne uitdaging om de kinderen te kunnen geven wat ze nodig hebben!

l.sikkema@vgponn.nl

Erna Hamming : Leerkracht groep 3/4

Erna Hamming

Leerkracht groep 3/4

Mijn naam is Erna Hamming. Ik werk al 28 jaar met veel plezier in het onderwijs! Mijn passie is het lesgeven aan jonge kinderen van groep 1 tot en met 4. Hier stop ik graag energie in, en het geeft me ook weer energie!

e.hamming@vgponn.nl

Lieuwkje Haan : Leerkracht groep 5/6

Lieuwkje Haan

Leerkracht groep 5/6

Met heel veel plezier werk ik in groep 5/6. Het mooie aan deze leerlingen vind ik dat ze zo heerlijk enthousiast en open zijn.
Het is iedere dag weer een uitdaging en een voorrecht om de kinderen verder te helpen in hun ontwikkeling.

l.haan@vgponn.nl

Renske Holsappel : Onderwijsassistent

Renske Holsappel

Onderwijsassistent

r.holsappel@vgponn.nl

Gerda Oudman : Onderwijsassistent

Gerda Oudman

Onderwijsassistent

Ik werk op school als onderwijsassistent. Ontzettend leuk om te doen en ik geniet ervan om kinderen zo te zien groeien.

g.oudman@vgponn.nl